098 280-61-91Подзвонити

ПН - СБ  09:00 - 19:00

      НЕДІЛЯ   -   ВИХІДНИЙ

UK RU
Вхід / Реєстрація

F.A.Q.

Які типи акаунтів існують на PS4? (П1, П2, П3)

Існують 2 основних типи акаунтів з інтернетом і 1 тип акаунта без інтернету.

Разом 3 типи:

П1 - гра з активацією взятого в оренду акаунта як основного але без інтернету. Основний плюс - безлімітна гра за часом. Основний мінус - відсутність інтернету і неможливість продовжити гру після включення інтернету. (тільки продаж)

П2 - гра з активацією взятого в оренду акаунта як основного, але при цьому грати потрібно зі свого особистого акаунту. Усі нагороди та призи при цьому падають на ваш акаунт. (продаж, оренда)*

* Новим клієнтам даний тип аккаунта здається тільки із заставою або на розсуд адміністрації магазину.

П3 - гра БЕЗ активації взятого в оренду акаунта як основного, при цьому грати потрібно саме з орендованого акаунта. Основний мінус - після видалення акаунта всі досягнення та сейви зникають. Гра можлива тільки з постійним підключенням до мережі інтернет. (продаж, оренда)**

** За замовчуванням всі ціни на сайті вказані для даного типу акаунта. Застава на розсуд адміністрації магазину.

Як видалити орендний акаунт PS4? (П1, П2, П3)

Заходимо в орендний акаунт або у свій особистий і натискаємо НАЛАШТУВАННЯ / НАЛАШТУВАННЯ ВХОДУ / УПРАВЛІННЯ КОРИСТУВАЧАМИ / ВИДАЛИТИ КОРИСТУВАЧА.

Як активувати/деактивувати орендний акаунт PS4? (П1, П2) та/або встановити (П3)

Після отримання даних від облікового запису (П1П2П3) вибираємо НОВИЙ КОРИСТУВАЧ / СТВОРИТИ КОРИСТУВАЧА / ПРИЙНЯТИ / ДАЛІ. (ВАЖЛИВО! не вибираємо ГРАТИ ЯК ГІСТЬ)

Вводимо отримані дані, натискаємо УВІЙТИ ДО МЕРЕЖІ. (ВАЖЛИВО! Якщо система запропонує "Змініть свою основну систему PS4" вибираємо НЕ МІНЯТИ).

П3 Переходимо в розділ БІБЛІОТЕКА ставимо гру на завантаження, чекаємо інсталяції гри, граємо. (ВАЖЛИВО! Граємо з виданого акаунта).

П2 Заходимо в орендний акаунт і натискаємо НАЛАШТУВАННЯ / УПРАВЛІННЯ ОБЛІКОВИМ ЗАПИСОМ / АКТИВУВАТИ ЯК ОСНОВНУ СИСТЕМУ PS4 / АКТИВУВАТИ*

* (або ДЕАКТИВУВАТИ для деактивації взятого в оренду акаунта).

• Переходимо в розділ БІБЛІОТЕКА ставимо гру на завантаження, переходимо на свій аккаунт, чекаємо інсталяції гри, граємо. (ВАЖЛИВО! До закінчення оренди, більше не заходимо на виданий акаунт).

!! Активація/деактивація тільки для П1 і П2. Аккунт П3 активувати НЕ МОЖНА!

Що таке акаунт П1 і як правильно встановити/видалити П1?

Акаунт П1 дозволяє безлімітно грати в будь-яку сюжетну кампанію улюбленої гри на PS4. Акаунт П1 або нескінченна оренда без інтернету, кращий вибір для любителів одиночних кампаній. Мінусом П1 є те що після відходу в off-line не можна включати інтернет на консолі ні на секунду (в іншому випадку гра на акаунті П1 перестане працювати)Плюсом те, що всі збереження і призи з П1 падають на ваш особистий акаунт (за умови, що ви грали зі свого акаунту), завжди можна купити гру і продовжити її проходження з того місця де ви зупинилися після видалення купленого П1.

Правила встановлення П1:

1. Створюємо нового користувача (не заходимо як гість, а саме створюємо нового користувача).

2. На всіх знову куплених акаунтах існує два акаунта П1. (П1а і П1б).

3. Якщо вас не попередили про це значить ви не на знову купленому акаунті, а на акаунті П1б. Різниці в них немає абсолютно ніякої крім послідовності встановлювання - П1а створює користувача першим і система знову купленого акаунта автоматично активується на вашій консолі. П1б - встановлює виданий обліковий запис і перетягує автоматично активацію на себе ставши ще одним П1.

4. Після автоматичної активації П1а заходить на виданий обліковий запис (акаунт) в бібліотеку - ставить на завантаження необхідну гру і переходить на свій особистий акаунт. Дочекавшись закінчення завантаження запускає гру, після запуску повертається в головне меню перевіряючи нові патчі і якщо таких немає йде в off-line (не йдіть в off-line попередньо не перевіривши активацію виданого облікового запису (П1а): НАЛАШТУВАННЯ / УПРАВЛІННЯ ОБЛІКОВИМ ЗАПИСОМ / АКТИВУВАТИ ЯК ОСНОВНУ СИСТЕМУ PS4 / АКТИВУВАТИ має горіти сірим).

5. П1б - перетягує активацію після П1а. Якщо вам запропонують перетягнути активацію - вибираєте ТАК. П1б - створює нового користувача і заходить на виданий обліковий запис в бібліотеку - ставить на завантаження необхідну гру і переходить на свій особистий акаунт. Дочекавшись закінчення завантаження запускає гру, після запуску повертається в головне меню перевіряючи нові патчі і якщо таких немає йде в off-line (не йдіть в off-line попередньо не перевіривши активацію виданого облікового запису (П1б): НАЛАШТУВАННЯ / УПРАВЛІННЯ ОБЛІКОВИМ ЗАПИСОМ / АКТИВУВАТИ ЯК ОСНОВНУ СИСТЕМУ PS4 / АКТИВУВАТИ має горіти сірим).

Правила видалення П1:

Заходимо в свій особистий обліковий запис і натискаємо НАЛАШТУВАННЯ / НАЛАШТУВАННЯ ВХОДУ / УПРАВЛІННЯ КОРИСТУВАЧАМИ / ВИДАЛИТИ КОРИСТУВАЧА (вибираємо зі списку куплений П1).

За неправильне виконання або невиконання інструкцій покупцем магазин відповідальності не несе. Кошти повернуті не будуть!

Що таке акаунт П2? Правила установки і оренди акаунта П2.

П2 - гра з активацією взятого в оренду акаунта як основного, але при цьому грати потрібно зі свого особистого облікового запису (акаунту). Усі нагороди та призи при цьому падають на ваш особистий акаунт.

Як правильно встановити П2? 
Необхідно створити нового користувача а не грати як гість. Якщо виданий вам акаунт новий (тільки куплений) - система активується автоматично і можна сміливо переходити в свій особистий обліковий запис та грати з нього. Якщо акаунт не новий і не відв'язаний від старої системи ми його деактивуємо у нас а ви активуєте у вас: заходимо в орендний акаунт і натискаємо НАЛАШТУВАННЯ / УПРАВЛІННЯ ОБЛІКОВИМ ЗАПИСОМ / АКТИВУВАТИ ЯК ОСНОВНУ СИСТЕМУ PS4 / АКТИВУВАТИ.

Як правильно видалити П2? 
Заходимо в орендний акаунт і натискаємо НАЛАШТУВАННЯ / УПРАВЛІННЯ ОБЛІКОВИМ ЗАПИСОМ / АКТИВУВАТИ ЯК ОСНОВНУ СИСТЕМУ PS4 / ДЕАКТИВУВАТИ. Після цього заходимо в орендний акаунт або в свій особистий і натискаємо НАЛАШТУВАННЯ / НАЛАШТУВАННЯ ВХОДУ / УПРАВЛІННЯ КОРИСТУВАЧАМИ / ВИДАЛИТИ КОРИСТУВАЧА (підтверджуємо деактиваціюпідтверджуємо видалення облікового запису). ОБОВ'ЯЗКОВО НАДСИЛАЄМО СКРИН ЩО АКАУНТА БІЛЬШЕ НЕМАЄ У ВАШІЙ СИСТЕМІ PS4!!!

Правила оренди П2:

1. З усіх нових користувачів стягується застава встановлена адміністратором за оренду акаунта П2 (по закінченню терміну оренди застава повертається в повному обсязі). Чому? Тому що почастішали випадки не деактивації акаунтів користувачами по закінченню оренди а також випадки крадіжок і зміни даних облікового запису.

2. Коли ви орендуєте П2 ви орендуєте тільки П2 і нічого більше. Це ж стосується і купівлі П2Заборонено заходити на акаунт П3 здавати його в оренду давати другу або деактивувати і перетворювати його в П1!

3. По закінченню терміну оренди обов'язково скидаємо скрін про деактивацію акаунта і видалення взятого в оренду облікового запису з вашої системи PS4!

Правила купівлі П2

На сайті є можливість не тільки взяти акаунт П2 в оренду але й безпечно його купити.

Що для цього потрібно?
1. Дізнатися у адміністратора чи є необхідний акаунт в наявності для придбання.
2. Оплатити замовлення будь-яким наявним способом.
3. Встановити акаунт відповідно до інструкцій установки акаунта П2 описаних раніше.
4. Залишатися ЗАВЖДИ У ГРІ з інтернет-магазином MGAMES!

Плюси такої купівлі:
1. Ви граєте в повноцінну гру необмежену кількість часу і акаунт завжди залишається з вами.
2. Всі отримані призи та збереження падають на ваш особистий акаунт.
3. Можна грати за відсутності інтернету (їхати за місто та ін.)
4. Пошта залишається у нас що є вашою та нашою гарантією безпеки акаунта (пошта нікому не передається навіть при продажу акаунта).
5. Дуже економно і вигідно (ціна акаунта як правило складає 50% вартості повноцінного акаунта PSN).

Мінуси:
1. Акаунт можна продати тільки заздалегідь погодивши з адміністрацією нашого сайту.
2. Ми не продаємо акаунт з поштою.
3. Ви не можете змінювати пошту і виробляти якісь маніпуляції з нею.
4. Ви не можете продати або здати в оренду акаунт П3, П1.
5. Ми залишаємо за собою право продажу або оренди П1, П3.
6. Ви не можете самостійно змінювати пароль без узгодження з адміністрацією сайту (будь-які спроби зміни пароля і пошти будуть розцінені як крадіжка і акаунт буде вилучено).

Важливо! Куплений акаунт з активацією П2 встановлюється в день купівлі або протягом тижня за попереднім погодженням з адміністрацією. Активація на ньому доступна в день купівлі. Оскільки всі акаунти здаються в оренду, велика ймовірність що активація відбудеться у того хто взяв в прокат П3 і зняти її буде можливо тільки через 6 місяців. Ми не стежимо за активацією акаунта після купівлі П2. Будьте уважні! Повернення коштів в такому випадку проводитися не буде.

Як прибрати галочку автоматичного входу? (П2)

Дуже часто при оренді П2 (гри з активацією) виникає ситуація, що користувач ненароком поставив галочку на АВТОМАТИЧНИЙ ВХІД В СИСТЕМУ або навпаки не прибрав галочку в даному розділі. Щоб уникнути порушень правил оренди і не заважати користувачам П3 грати з орендного акаунта, необхідно прибрати автоматичний вхід в систему на активованому/взятому в оренду акаунті (у разі оренди П2):

Переходимо в НАЛАШТУВАННЯ / КОРИСТУВАЧІ / НАЛАШТУВАННЯ ВХОДУ / АВТОМАТИЧНИЙ ВХІД В СИСТЕМУ (прибрати позначку)

Гарантія та повернення коштів (акаунти)

1. Я взяв акаунт в оренду і гра мені не сподобалася. Чи можу я отримати гроші назад?

1. Ні. Гроші за оренду акаунтів не повертаються. Перш ніж брати гру в оренду варто подивитися кілька оглядів або ігрових трейлерів. Гроші в кінотеатрі за фільм що не сподобався ніхто не повертає.

2. Я взяв в оренду акаунт, пройшов гру і мені хочеться дати пограти другу. Чи можна?

2. Ні. Передавати дані стороннім особам заборонено. Так само заборонено по 10 разів перевстановлювати акаунт на ту ж або іншу консоль - це в кінцевому підсумку може призвести до БАНУ акаунта або консолі.

3. Я взяв пограти гру з вашого облікового запису, "гра мені не зайшла". Чи можу я повернути акаунт і обміняти його на інший?

3. Ні. Взяті акаунти обміну в межах орендного тижня не підлягають. Ви можете тільки здати його достроково без додаткових відшкодувань коштів в вашу користь.

4. Мене викинуло з гри. Що мені робити? Чи можу я відмовитися від гри і забрати гроші?

4. Ні. Вам потрібно написати адміністратору який видав вам акаунт. Питання пов'язані з роботою PSN вирішує служба Playstation Network. PSN постійно оновлює свою систему і удосконалює її. У ній як і в будь-якій системі бувають збої і перебої. Ми не даємо гарантію на безперебійну роботу служби PSN і наших офіційно придбаних акаунтів. Обов'язково перевірте правильність установки виданого вам акаунта (П1, П2, П3). У випадках пов'язаних зі зміною паролів, недобросовісних орендарів що підбирають паролі, затримки у видачі акаунтів, передачі акаунтів іншим користувачам, неправильному використанні акаунтів іншими користувачами ми можемо додати забраний у вас час. Ми завжди йдемо на зустріч нашим користувачам і цінуємо кожне ваше замовлення!

5. У мене з'явився баг в грі. Що робити? Може з вашим акаунтом щось не так?

5. Усі профілі ліцензовані і сертифіковані компанією Sony. У нас немає піратських копій. Все легально куплено в PS Store. Всі баги що виникають в грі - це недоробки розробників ігор або недозаванатжені вами оновлення. Ми не відповідаємо за наявність багів глюків і іншого в іграх виданих вам. В першу чергу необхідно докачати весь додатковий контент. Можливо іноді потрібно перевстановити гру якщо більше нічого не допомагає. Якщо не виходить пройти якийсь рівень або далі гра не йде - можливо ви щось прогавили. Зверніться до розробника гри на офіційному сайті якщо нічого більше не допомагає.

6. У мене з'явилася проблема при вході, я не можу зайти в обліковий запис я написав адміністратору але мені ніхто не відповів і не вирішив мою проблему. Може мене обдурили?

6. Перше і найголовніше: БЕЗ ПАНІКИ! Не в наших інтересах когось обманювати. Ми працюємо офіційно а значить відповідальні за те, що робимо. Якщо у вас з'явилася проблема - напишіть будь-якому вільному адміністратору. Адміністратор попросить вас вислати скрін чи фото проблемного моменту. Якщо ви цього не зробили ми не зможемо зрозуміти в чому справа і не зможемо вирішити ваше питання. Якщо немає можливості вислати фото - опишіть якомога докладніше суть питання і залишайтеся он-лайн. Всі питання можна вирішити. Сама часта помилка - багаторазове неправильне введення логіна і/або пароля (поставтеся до введення пароля відповідально, уважно контролюйте натискання клавіш, дотримуйтесь регістру), що призводить до блокування облікового запису.

Що таке передзамовлення і як попередньо замовити гру?

Передзамовлення – це попереднє замовлення гри ще до її офіційного релізу.

Передзамовлення цифрової копії гри або оренди цифрової копії гри – оплачується відразу і в повному обсязі. Своєчасно сплативши передзамовлення вам надається можливість отримати гру в день релізу або зарезервувати місце в черзі на гру.

Передзамовлення фізичного носія (диска) – оплачується відразу і в повному обсязі, для гарантованого отримання гри в день релізу або в найближчі строки після її виходу. 

Передзамовлення без оплати є недійсним і не може бути оскаржено.

Чому за післяплату стягуєтся передплата*?

Передплата* - це гарантія відшкодування транспортних витрат на пересилку товару. До пересилання товару, магазином, стягується сума 25% від вартості замовлення. При відмові від товару, не з вини магазину, транспортні витрати віднімаються з вартості передплати, а залишок повертається на рахунок клієнта.

* На постійних клієнтів це обмеження не поширюється.

У що пограти удвох на PS4?

ІГРИ З ЛОКАЛЬНИМ КООПЕРАТИВОМ

ІГРИ ПО МЕРЕЖІ


Даний перелік може не являтися повним зважаючи на постійний виход нових ігор. Ви так само можете впорядкувати потрібні вам ігри на сайті MGAMES в існуючому фільтрі вибравши галочку навпроти локального кооперативу.


Перелік ігор для спільного проходження:

1. A Way Out.
2. Unravel 2. (пограти з другою половинкою або подругою)
3. Asterix and Obelix XXL3: The Crystal Menhir.
4. Call of Duty: Advanced Warfare.
5. Call of Duty: Black Ops III. (режим зомбі)
6. Call of Duty: Black Ops IV. 
7. Worms Battlegrounds + Worms W.M.D.
8. GRIP.
9. LEGO Marvel Super Heroes.
10. LEGO Marvel Super Heroes 2.
11. The Angry Birds Movie 2 VR: Under Pressure.
12. Minecraft.
13. The Dark Pictures Anthology: Man Of Medan.
14. Crash Team Racing Nitro-Fueled.
15. THE LEGO MOVIE 2 VIDEOGAME.
16. Джуманджі: Гра | Jumanji: The Video Game.
17. Diablo III: Eternal Collection.
18. Divinity: Original Sin II. Definitive Edition | Divinity Original Sin 2.
19. Sonic Mania.
20. LEGO Суперсімейка | LEGO The Incredibles.
21. Мрії | Dreams.
22. Overcooked + Overcooked 2.
23. LEGO Batman 3 Залишаючи Готем | LEGO Бетмен 3.
24. Yooka-Laylee.
25. Gigantosaurus The Game.
26. Rayman Legends.
27. LEGO Harry Potter Collection | LEGO Гаррі Потер Колекція.
28. Ride 2.
29. Rocket League.
30. Marvel vs. Capcom: Infinite.
31. Тачки 3: Назустріч перемозі | Cars 3: Driven to Win.
32. LEGO Ninjago Movie Video Game | LEGO Ніндзяго.
33. Knack.
34. Knack 2.
35. Star Wars Battlefront II | Зоряні Війни Battlefront 2.
36. Team Sonic Racing.
37. LEGO Worlds.
38. Darksiders Genesis.
39. Trine: Ultimate Collection.
40. Sid Meier's Civilization VI.
41. LEGO City Undercover.
42. Beyond: Two Souls | За межею: Дві душі.
43. LEGO Зоряні війни Пробудження Сили | LEGO Star Wars The Force Awakens.
44. Battleborn.
45. Trackmania Turbo.
46. NARUTO SHIPPUDEN: Ultimate Ninja STORM 4 Road to Boruto.
47. Plants vs. Zombies Garden Warfare 2.
48. LEGO Marvel’s Avengers | LEGO Marvel Месники. 
49. Divinity Original Sin.
50. Star Wars Battlefront | Зоряні Війни Battlefront.
51. Tearaway Unfolded «Шибеник: Розгорнута історія».
52. LEGO Jurassic World | LEGO Світ Юрського Періоду.
53. LittleBigPlanet 3.
54. Plants vs. Zombies: Битва за Нейборвіль | Plants vs Zombies Battle for Neighborville.
55. Borderlands 3.
56. Call of Duty: Ghosts.
57. Call of Duty: Infinite Warfare.
58. Resident Evil 5.
59. Resident Evil 6.
60. LEGO DC Super-Villains | LEGO Суперлиходії DC.
61. Deadpool.
62. Teenage Mutant Ninja Turtles: Mutants in Manhattan.
63. Warhammer 40,000: Inquisitor - Martyr.
64. Titan Quest.
65. Borderlands: The Handsome Collection.
66. LEGO The Hobbit | LEGO Хобіт.
67. Never Alone Arctic Collection. (пограти з другою половинкою або подругою).
68. Disney Infinity 3.0.
69. LEGO Dimensions Starter Pack | LEGO Виміри Стартовий набір.
70. Diablo III: Reaper of Souls. Ultimate Evil Edition.
71. Naruto Shippuden: Ultimate Ninja Storm 4.
72. Plants vs. Zombies Garden Warfare.
73. 8-Bit Armies - Deluxe Edition.
74. Atari Flashback Classics Collection Vol.1.
75. Atari Flashback Classics Collection Vol.2.
76. Redeemer: Enhanced Edition.


Перелік ігор не для спільного проходження але з наявністю локального кооперативу (файтинги, гонки, спорт, паті та ін.):

1. WWE 2K14,WE 2K15, WWE 2K16, WWE 2K17, WWE 2K18, WWE 2K19, WWE 2K20.
2. FIFA 14, FIFA 15, FIFA 16, FIFA 17, FIFA 18, FIFA 19, FIFA 20.
3. NBA 2K14, NBA 2K15, NBA 2K16, NBA 2K17, NBA 2K18, NBA 2K19, NBA 2K20.
4. PES 2015, PES 2016, PES 2017, PES 2018, PES 2019, PES 2020.
5. Just Dance 2014, Just Dance 2015, Just Dance 2016, Just Dance 2017, Just Dance 2018, Just Dance 2019, Just Dance 2020.
6. Injustice: Gods Among Us.
7. Injustice 2.
8. Mortal Kombat X.
9. Mortal Kombat XL.
10. Mortal Kombat 11.
11. NBA 2K Playgrounds 2.
12. Tekken 7.
13. Soulcalibur VI.
14. Streets of Rage IV.
15. AO Tennis 2.
16. Dead or Alive 6.
17. Скажені | Frantics.
18. Знання – сила | Knowledge is Power.
19. Знання – сила: Епохи.
20. NHL 15, NHL 16, NHL 17, NHL 18, NHL 19, NHL 20.
21. Samurai Shodown.
22. DRAGON BALL XENOVERSE.
23. DRAGON BALL XENOVERSE 2.
24. STREET FIGHTER 30TH ANNIVERSARY COLLECTION.
25. STREET FIGHTER V.
26. UFC, UFC 2, UFC 3.
27. GT Sport.
28. ЦЕ ТИ! | That's You!
29. Jump Force.
30. Moto Racer 4.
31. Hustle Kings VR.
32. Tennis World Tour.
33. Gang Beasts.
34. Road Redemption.
35. Blood Bowl 2.
36. Aces of the Luftwaffe - Squadron Extended Edition.
37. RIOT - Civil Unrest.

Проблеми з мережею, завантаженням, запуском гри, ліцензією, проходженням по сюжету та інші проблеми PSN.

Перше і найголовніше - без паніки! PSN - не досконала система за роботу якої ми не відповідаємо. Якщо виникли проблеми з мережею спробуйте перевірити інтернет-з'єднання, роботу роутера, модему, провайдера і т.д.. PSN - система яка періодично глючить, оновлюється, змінюється і т.д.. Ми ніяк не можемо вплинути на цей процес.

Друге! Всі без винятку ігри куплені офіційно і абсолютно легальні!! Ігри завжди є на акаунтах куплених / узятих вами в оренду. Якщо гри немає в бібліотеці вона завжди є в ps store вже заздалегідь куплена на виданий вам акаунт - вам потрібно просто зайти в store та ввести потрібну назву і натиснути завантажити в систему. Якщо в бібліотеці надлишок безкоштовних ігор - знайти потрібну гру теж буває нелегко - заходимо в стор і знаходимо потрібну вам гру.

Ми не працюємо вночі. Тому на пізні питання не відповідаємо. Якщо хтось із адміністраторів вільний - він негайно зв'яжеться з вами в лічені хвилини. Відповідаємо на технічні питання в години роботи магазину 9:00 – 18:00.

Якщо ви зробили оплату - дані облікового запису надсилаються протягом 10 - 40 хвилин а не приходять відразу (на жаль процес не автоматичний і вимагає уточнень на замовлення з боку клієнта). Бити себе в груди і в дзвони не потрібно:) - ви отримаєте свою гру бо вона у нас є:). Іноді процес займає більше часу через створення додаткової кількості акаунтів або ігор під замовлення. Поміняти взятий в оренду акаунт не можна! Можна орендувати ще один за окрему плату. Плутанина з назвами теж не розглядається. Переплутати Wolfenstein Old Blood з New Order або Unravel з Unravel 2 і т.д. не розглядається. Повернення також немає. Гри на 1 день немає (грайте хоч 1 хвилину але прокат оплачується від 7 днів). Подивіться огляди, після орендуйте. Міняти бо не зайшла або синові не сподобалася не можна. Ціни на акаунти вказані за оренду П3 (без активації) на тиждень.

Ми розуміємо що багато ігор не можуть бути завантажені за годину-дві, тому на сайті до кожної гри йде +24 години в подарунок на закачування гри - разом 8 днів. Виняток становлять ігри з вагою 1-20 ГБ. Якщо будете продовжувати гру - додається плюс 7 а не плюс 8 днів оренди.

Якщо є проблеми з проходженням гри - ми постараємося відповісти на ваше запитання але не можемо допомогти в питанні де лежить останній трофей і т.д.. Якщо гра далі не йде - чекайте закінчення завантаження. Якщо ви не знаєте що робити і як проходити гру - читайте інформацію в інтернеті - Google в допомогу. У нас немає відповідей на всі ваші філософські питання але є YouTube-канал де постійно оновлюються ігрові огляди / проходження / трейлери.

Щоб створити новий обліковий запис з нашими даними увійдіть в ЖИВЛЕННЯ / ЗМІНИТИ КОРИСТУВАЧА / НОВИЙ КОРИСТУВАЧ.

Як бути якщо гра не завантажується або на ній висить замок? Завжди читайте що пише вам PlayStation - це ключ до вирішення проблеми. Перше що необхідно зробити - перезавантажити консоль. Друге - вводити правильний пароль що складається з цифр, маленьких і великих літер. Завжди стежте за типом виданого акаунта - ми не видаємо акаунт цілком. Видається П1, П2 або П3 (всі три одночасно можуть використовуватися різними користувачами). Перевірте повідомлення які знаходяться в лівому верхньому кутку екрану з літерою i - там відображається статус завантаження з мережі і в мережу. Це ключ до розуміння того скільки залишилося завантажувати гру.

Якщо гра не запускається значить вона не завантажилася (перевірте статус завантаження в лівому верхньому кутку з буквою i) або потрібно оновити ліцензію (Заходимо в НАЛАШТУВАННЯ / УПРАВЛІННЯ ОБЛІКОВИМ ЗАПИСОМ / ВІДНОВИТИ ЛІЦЕНЗІЇ / ВІДНОВИТИ). Ігри йдуть повні і якщо до них додаються DLC - вони там звичайно ж є. Ми дорожимо своєю репутацією, тому стежимо за тим, що міститься в наших акаунтах. Якщо на грі повис замок значить необхідно перезавантажити консоль і дочекатися завантаження гри і / або оновити ліцензію якщо замку передувало відповідне повідомлення. При поганому інтернеті на акаунтах без активації (П3) періодично вибиває повідомлення - не вдалося перевірити ліцензію - ігноруйте або натисніть відновити ліцензії.

Заздалегідь приносимо наші вибачення за те що вас може викинути з акаунту П3 (без активації) через можливу установку користувачем П2 (з активацією) гри. Протягом лічених хвилин ми видаємо вам новий пароль або просимо перезавантажити консоль і зайти в акаунт заново.


Що таке акаунт П3 або як грати без активації? Правила установки.

П3 - гра БЕЗ активації взятого в оренду акаунта як основного, при цьому грати потрібно саме з орендованого акаунта. Основний мінус - після видалення користувача всі досягнення і збереження зникають. Гра можлива тільки з постійним підключенням до інтернету. (продаж, оренда)**

** За замовчуванням всі ціни на сайті вказані для даного типу акаунта.

П3 - це вибір для людей які хочуть швидко пройти гру, яким не важливі трофеї; вибір для ігор для компаній, файтингов і малочасових сюжеток. На цьому типі акаунта можна грати і довго, але попередньо замовити у адміністратора на два тижні і більше (через тиждень не завжди він буде знову вільний якщо заздалегідь нас про це не попередити!!). Пароль змінюється по закінченню 7 днів після завантаження. Якщо наприклад не видаляти цей обліковий запис з вашої консолі то взявши його в оренду через місяць можна знову продовжити гру з останньої збереженої точки. Про це так само потрібно повідомити адміністратора.


Установка П3 - короткий курс для чайника!!

1. Заходимо в ЖИВЛЕННЯ / ЗМІНИТИ КОРИСТУВАЧА / НОВИЙ КОРИСТУВАЧ + / СТВОРИТИ КОРИСТУВАЧА.
2. Ні в якому разі не вибираємо ГРАТИ ЯК ГІСТЬ!!! Вибираємо СТВОРИТИ КОРИСТУВАЧА!!! (Чому я не можу грати як гість? Тому що грати як гість має на увазі під собою оглядову екскурсію по акаунту і грі без усіляких збережень після виключення системи. Ознайомча прогулянка!!! Збереження не залишаться якщо вибрати грати як гість!!
3. Вводимо ID входу в мережу (адреса ел. пошти) (він же логін) і ПАРОЛЬ!!! Всі ці дані видає вам адміністратор після оплати будь-яким із зручних способів. Якщо після введення даних вискакує повідомлення «Активувати як основну систему PS4» - вибираємо НЕ ЗМІНЮВАТИ!
4. Заходимо в БІБЛІОТЕКУ на цьому акаунті а не на своєму!! І шукаємо гру/ігри!! Вона/вони там є!! ВСІ і ЗАВЖДИ і В ПОВНОМУ ОБСЯЗІ!! Все що ви замовляєте завжди там є!
5. Ігри обміну та поверненню раніше терміну з проханням повернути гроші бо не зайшла і т.д. не підлягають!!! Дивимося огляди потім приймаємо рішення про оренду потрібної гри!!!
6. У чаті не мучить адміністратора в 23.00 або о першій годині ночі питаннями про сенс життя і т.д.)) Дякую за розуміння!!

Як замовити рідкісне колекційне видання гри, консоль або ексклюзивний мерчант з сайтів Amazon, eBay, Zavvi, AliExpress і т.д. Або що таке MGAMES ORDER?

Для чого потрібен цей сервіс?

Цей сервіс підійде всім хто економить свій час!! Кому не хочеться сидіти на сайтах і шукати по пів дня потрібну гру або консоль або для того хто не знає де шукати))


Якщо ви хочете замовити щось рідкісне і особливе і то чого немає у нас або в країнах СНД - цей сервіс для вас.
Для замовлення необхідно вказати конкретну назву товару або видання яке ви не можете ніде знайти. Попереджаємо що майже 80% продукції буде саме з англійської локалізацією. Товар можна замовити з будь-яких існуючих сайтів по всьому світу - Amazon, eBay, Zavii, AliExpress і т.д.Умови: Замовлення оплачується в повному обсязі і відразу після виставлення вам рахунку продавцем. Ми беремо 20% за надані послуги. Тобто якщо гра коштує 2000 гривень - 400 гривень наша комісія. Разом рахунок виставляється на 2400. Комісія сплачується після отримання товару післяплатою або в момент надходження на пошту або склад. Крім вартості товару окремо оплачується переслика. Сума включається в чек відразу. Комісія вираховується з повної вартості разом з пересилкою. 

Велике прохання не писати щотижня "де моя посилка?" Всі ваші замовлення нікуди не подінуться і не приїдуть раніше терміну. Ми будемо тримати вас у курсі. Після отримання трекномера ми видаємо його вам для відстеження товару якщо такий трек додається до замовлення.Як замовити?

1. Написати адміністратору в чат-бот або в будь-яку групу в месенджер про необхідний товар або залишити замовлення в розділі MGAMES PLUS / MGAMES ORDER після попередньої реєстрації на сайті.
2. Оплатити товар будь-яким зручним способом.
3. Чекати замовлення від трьох тижнів до 2-ох місяців в залежності від країни походження замовлення. Так посилки з РФ приходять протягом 2-3 тижнів. Австралія та Океанія - 2 місяці. Гонконг - 1-1.5 місяці.
4. Доставка проводиться відразу після отримання товару з точок Укрпошти. І відправляється вам будь-яким доступним способом з оплатою за діючими тарифами перевізників: Нова Пошта, Укр Пошта, кур'єром по місту і т.д.Які гарантії?

Весь товар застрахований. Ми проводимо оплату тільки через сервіс PayPal із захистом покупця. Ми виступаємо в ролі посередника між вами і продавцем товару. Якщо товар загубився - повернення здійснюється не раніше місяця після поданої заявки в системі. Після повернення грошових коштів нам ми повертаємо їх вам. Іноді повернення здійснюється не в повному обсязі через різницю в конвертації валют або невирішених суперечок не в нашу користь на обраних вами сайтах. Так само ми не гарантуємо що товар прийде в термін і буде повністю відповідати опису і запиту. В такому випадку ми відкриваємо суперечку і чекаємо близько місяця для повернення коштів.
Нам важлива наша репутація! Ми працюємо офіційно з відкритим ФОП і діючими торгівельними марками і тому працюємо на результат!! Нам подобається те чим ми займаємося!! І ми знаємо про ігри та ігрову індустрію все! Тому чекаємо ваших замовлень наші шановні покупці!! Кожне ваше замовлення важливе для нас! Дякуємо що обираєте нас!!!


Як створити користувача в PSN?

Створити користувача можна двома способами:


Спосіб А.

1. Заходимо в ЖИВЛЕННЯ / ЗМІНИТИ КОРИСТУВАЧА / НОВИЙ КОРИСТУВАЧ + / СТВОРИТИ КОРИСТУВАЧА / ПРИЙНЯТИ / ДАЛІ.
2. Ні в якому разі не вибираємо ГРАТИ ЯК ГІСТЬ!!! Вибираємо СТВОРИТИ КОРИСТУВАЧА!!! (Чому я не можу грати як гість? Тому що грати як гість має на увазі під собою оглядову екскурсію по акаунту і грі без усіляких збережень після виключення системи. Ознайомча прогулянка!!! Збережень не буде якщо вибрати грати як гість!!
3. Вводимо ID входу в мережу (адреса ел. пошти) (він же логін) і ПАРОЛЬ!!! Всі ці дані видає вам адміністратор після оплати будь-яким із зручних способів.Спосіб Б.

1. Заходимо в НАЛАШТУВАННЯ / НАЛАШТУВАННЯ ВХОДУ / УПРАВЛІННЯ КОРИСТУВАЧАМИ / СТВОРЕННЯ КОРИСТУВАЧА / ПРИЙНЯТИ / ДАЛІ.
2. Ні в якому разі не вибираємо ГРАТИ ЯК ГІСТЬ!!! Вибираємо СТВОРИТИ КОРИСТУВАЧА!!! (Чому я не можу грати як гість? Тому що грати як гість має на увазі під собою оглядову екскурсію по акаунту і грі без усіляких збережень після виключення системи. Ознайомча прогулянка!!! Збережень не буде якщо вибрати грати як гість!!
3. Вводимо ID входу в мережу (адреса ел. пошти) (він же логін) і ПАРОЛЬ!!! Всі ці дані видає вам адміністратор після оплати будь-яким із зручних способів.Правила оренди та установки ігор для PlayStation 5


Типи акаунтів для оренди залишилися без змін (активація для PS4, загальний доступ для PS5):

1. П1 - З активацією і відкритим загальним доступом. Гра в офлайні безмежна кількість часу зі збереженням досягнень ігрового процесу і трофеями. Гра тільки з особистого облікового запису.

2. П2 - З активацією і відкритим загальним доступом. Гра як в офлайні так і в онлайні зі збереженням пройденого ігрового процесу і трофеями - основний тип акаунту видається для всіх нових користувачів ТІЛЬКИ ПІД ЗАСТАВУ. ЗАСТАВУ встановлює оператор в кожному індивідуальному випадку різний і залежить від багатьох факторів. ЗАСТАВА необхідна для мотивації деактивації облікового запису у встановлені строки, а також уникнення крадіжки облікових записів. Якщо ж ви зарекомендували себе як добропорядний геймер* - ЗАСТАВА НЕ ПОТРІБНА. Гра тільки з особистого облікового запису.

* - гравець який здає акаунт у встановлений строк, що не порушує загальних правил оренди, деактивує або знімає загальний доступ У ТЕРМІН НЕ ПІЗНІШЕ 23.00 вечора останнього орендного дня з наданням доказу виконаного виходу з облікового запису, доказу закриття загального доступу у вигляді скріншоту, відео або фото вікна з іконкою і назвою мережевого ідентифікатора. Акаунт здається тим же способом яким приймався в замовленні - чат-бот, Viber, WhatsApp, Telegram, e-mail.

Як закрити або зняти ЗАГАЛЬНИЙ ДОСТУП?

У виданому акаунті заходимо в правому верхньому кутку в НАЛАШТУВАННЯ / КОРИСТУВАЧІ І ОБЛІКОВІ ЗАПИСИ / ІНШЕ / ЗАГАЛЬНИЙ ДОСТУП ДО КОНСОЛІ І АВТОНОМНА ГРА / ВІДКЛЮЧИТИ

Як включити ЗАГАЛЬНИЙ ДОСТУП якщо акаунт від початку не був активований автоматично?

У виданому акаунті заходимо в правому верхньому кутку в НАЛАШТУВАННЯ / КОРИСТУВАЧІ І ОБЛІКОВІ ЗАПИСИ / ІНШЕ / ЗАГАЛЬНИЙ ДОСТУП ДО КОНСОЛІ І АВТОНОМНА ГРА / ВКЛЮЧИТИ

 
Увага! В системі може бути кілька активних облікових записів з відкритим загальним доступом одночасно або АКТИВОВАНИХ ЯК ОСНОВНІ.

3. П3 - Без активації і закритим загальним доступом. Для даного типу акаунту потрібен безперебійний і швидкісний інтернет. Гра тільки з виданого облікового запису. Аканут підходить для всіх користувачів для яких не важливі отримані трофеї, хто хоче просто пограти а не вибити платину, просто пройти кампанію, пограти з другом в файтинг, ознайомитись з грою для подальшої її покупки. Якщо ж гра потрібна для оренди більше 8 днів - заздалегідь повідомте адміністратора про необхідність довгострокової оренди.


Як створити користувача в системі PS5?

Включаємо ігрову консоль PlayStation 5. Натискаємо ДОДАТИ КОРИСТУВАЧА + / ДОДАТИ КОРИСТУВАЧА В ЦЮ СИСТЕМУ PS5 / ПОЧИНАЄМО / Приймаємо ЛІЦЕНЗІЙНУ УГОДУ / Вводимо ІДЕНТИФІКАТОР ВХОДА В МЕРЕЖУ (e-mail) І ПАРОЛЬ / Натискаємо УВІЙТИ В МЕРЕЖУ / Якщо з'являється "Оновите обліковий запис" - вибираємо ДАЛІ / Конфіденційність -КОМАНДНИЙ ГРАВЕЦЬ / Збір даних - ПІДТВЕРДИТИ і ПРОДОВЖИТИ / заходимо в БІБЛІОТЕКУ ІГОР / ВАША КОЛЕКЦІЯ і обираємо гру, якщо гри немає чи немає DLC - додаткових матеріалів - заходимо в PS Store і шукаємо. Всі ігри завжди є на місці.

Увага! НЕ ОБИРАЄМО Грати як одноразовий гість якщо вам потрібні ваші сейви або ваші збереження. Після виключення гри збереження зникають. Грати з останнього чекпойнту ви не зможете. Доведеться ВИДАЛЯТИ АКАУНТ і ДОДАВАТИ КОРИСТУВАЧА НАНОВО!!!


Цей сайт використовує файли cookie, щоб допомогти вам у навігації, а також надати кращий користувальницький досвід. Використовуючи цей сайт, ви погоджуєтеся на використання файлів cookie.

mega888 ewallet mega888 ewallet mega888 ewallet
Ігри PLAYSTATION Ігри XBOX Ігри NINTENDO Ігри PC